Про компанію

Про нас

Українська компанія ТОВ “НВП ІНСТИТУТ ПЛАСТМАС” заснована у 2017 р. групою спеціалістів з великим досвідом у виробництві полімерних композиційних матеріалів.

Компанія беспосередньо співпрацює з провідними світовими виробниками сировинних матеріалів та технологічного обладнання, що дає нам змогу випускати сучасну продукцію високої якості за вигідними цінами.

Спільна робота з науково-дослідними центрами наших партнерів дозволяє нам вирішувати серйозні задачі і реалізовувати інноваційні проекти з високим ринковим потенціалом.

Кожен клієнт — стратегічний партнер, з яким ми вибудовуємо взаємовигідну співпрацю, приділяючи особливу увагу індивідуальному підходу, якісному сервісу, технічній підтримці на протязі всього періоду роботи.

Співпраця з ІНСТИТУТ ПЛАСТМАС – це запорука успішного розвитку Вашого бізнесу.

Виробництво

В асортимент продукції, що випускається входять полімерні компаунди для взуттєвої промисловості, будівництва, автомобілебудування, побутової техніки, кабельно-провідникової промисловості та пакування.

Завдяки сучасній технічній базі, власним складським та офісним приміщенням, професійному, висококваліфікованому персоналу та лабораторному комплексу, оснащеному найсучаснішим обладнанням, ІНСТИТУТ ПЛАСТМАС має змогу зайняти ключову позицію на ринку полімерних компаундів України.